Servis Takip

 35. YILIMIZ

     

                              HİZMET ŞARTLARI VE KARŞILIKLI YÜKÜMLÜLÜKLER

 1.  Cihaz veya Cihazlar bu belge (Teknik Servis Formu) karşılıgı teslim edilecektir.Kaybetmemeye ve üçüncü şahısların eline geçmemesine özen gösteriniz.Aksi halde dogabilecek olumsuz durumlardan Servis Merkezimiz sorumlu tutulamaz.
 2. Garanti kapsamı veya Bakım sözleşmesi geregi ücretsiz servis harici durumlarda cihaz teslimatı,ödemeyi müteakiben yapılır.
 3. 14 Haziran 2003 tarihinden itibaren düzenlenmiş fatura ve garanti belgeleri için garanti süresi iki (2) yıldır.Servisimiz gerekli gördügü durumlarda garanti durumunun belirlenmesi amacı ile ürünün faturasını ve garanti belgesinin aslını talep edebilir.
 4. Cihazların kullanım ömrü süresince ,ürünün bakım ve/veya onarım süresi ürünün servis merkezimize teslim tarihinden veya yerinde müdahale durumlarında müdahale tarihinden itibaren yirmi (20) iş gününü geçemez .
 5. Servis merkezimiz tarafından verilen montaj ,bakım ve onarım hizmetleri ile ilgili olarak bir yıl içerisinde aynı arızanın tekrarı halinde parça ücreti hariç olmak kaydıyla herhangi bir servis ücreti alınmaz.Müşterilerimizin ürünle ilgili kullanım klavuzunda yer alan hususlara aykırı kullanımlarından kaynaklanan arızalar bu madde kapsamı dışındadır.
 6. Ürünün garanti süresi dışında,garanti belgesi ile satılması zorunlu olmayan bir parçasının servis merkezimiz tarafından degiştirilmesi ve/veya satılması durumunda degişen parça için garanti süresi (6)aydır.
 7. Müşterinin bulundugu lokasyonda teknik servis merkezimizin olmaması halinde  hizmet vermekle yükümlü oldugumuz ürünler için satış sonrası hizmet saglama sorumlulugu en yakındaki teknik servis merkezimize aittir.
 8. Garanti süresi içindeki ürünler için tüketicinin bulundugu lokasyonda teknik servisimizin olmaması durumunda ,ürünün en yakın servis merkezimize ulaştırılması ve geri gönderilmesi durumunda her hangi bir nakliye,posta ve kargo ücreti talep edilemez.
 9. Servis merkezimize kargo ,nakliye veya posta yolu ile gönderilen ürünler için nakil sırasında yolda dogabilecek hasar ve kayıplardan firmamız sorumlu tutulamaz.lütfen gönderi fişlerinizi özenle saklayınız.Çünkü nakliye esnasında dogabilecek olumsuz durumlarda tüm sorumluluk kargo,posta veya nakliye şirketine ait olacaktır.
 10. Arızalı ürünün onarımı veya degişimi sırasında kayıtlı müşteri ayarları yada rehber kayıtları gibi bilgiler bir daha geri gelmeyecek şekilde silinebilir.Bu tip kişisel veya kurumsal bilgilerin silinmesi halinde dogacak durumlardan servis merkezimiz sorumlu tutulamaz.
 11. Üretici firmalarca onaylanmamış,yetkisiz servis noktaları ve kişilerce açılmış ve/veya müdahale edilmiş cihazlar ile kullanıcıların hatalı yada kötü kullanımı sonucunda oluşan arızalar garanti kapsamı dışında degerledirilir.Bu tür cihazların servis girişlerinin garanti dahili yapılmış olması durumunu degiştirmez.Nihayi karar servis merkezimizdeki laboratuarımızda yapılacak inceleme ve araştırmalar sonucu verilecektir.
 12. Müşteri tarafından beyan edilen arızanın,ürünün servis kaydı yapılırken oparatörümüz arafından gözlenememesi durumunda nihayi karar ,laboratuarımızda yapılacak inceleme sonucu verilecektir,
 13. Garanti harici durumlarda,onarım kabul edilmedigi takdirde harcanan zaman ve emegin bedeli müşteriden tahsil edilecektir.
 14. Servis merkezimize teslim edilen garanti süresi dahilindeki ürünlerde servisimiz onarım için parça degişimi ,arızalı bölümün komple degişimi yada ürünün degiştirilmesi gibi yöntemlerden uygun olanını arızanın çözümüne göre seçer.
 15. Servis merkezimize teslim edilişinden itibaren 90 gün içerisinde teslim alınmayan ürünlerden dolayı oluşabilicek durumlarda hiçbir sorumluluk servis merkezimize ait olmayacaktır
 16. Tüm servis ile ilgili sorunlarınızda danışabileceginiz telefon,fax ve internet adreslerimiz bu formun ön yüzünde yer almıştır.Cihazlar ile ilgili sorunlarınzı en hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmada gösterilecek öz veri ve fedakarlıktan kaçınılmayacaktır,
 17. Teknik Servisimiz TSE Belgesine sahip olup TS 12426/Şubat 2002 maddesi kapsamınca,4077 sayılı TKHK hükümleri ile ilgili mevzuat geregine uygun olarak hizmet vermektedir.Çalışma saatlerimiz hafta içi hergün 09:00- 18:00 haftasonu cumartesi günü ise 09:00-13:00 arasıdır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s