Hakkımızda

 

 hakkimizda-banner
 
Firmamız Medikal Sektörde 33 yıllık bilgi birikim ve tecrübenin birarada gelistigi, Ekim 1999 tarihinden itibaren siz saygıdeger müsterilerine hizmete soyunan TEKNOMED Teknoloji Medikal Elektronik Sanayi ve Ticaret Mustafa TURGUT ünvanlı İmalat, Satıs ve Teknik Servis tabanlı bir firmadır.
Teknoloji Medikal Firması olarak Sterilizasyon alanında 33 yıllık tecrübe ile marka gözetmeksizin teknik servis ve satıs hizmetlerini siz degerli müsterilerimize sunmaktadır.
Fizik tedavide vazgeçilmez ürün olan Tens Cihazlarının üretimini yapmaktayız. Klinik Tipi Tens Cihazlarımız 8 Kanal çıkıslı olup, degisik kanal sayılarında üretilmektedir. Bunun yanında Vakum interferansiyel cihazı üretimimizde devam etmektedir. Klinik tipi tens ve Vakum interferansiyel cihazlarımız, Bir çok Fizik Tedavi Merkezlerinde güvenli bir sekilde kullanılmaktadır. Firmamız Teknik Servis konusunda da ciddi bir sekilde çalısmalarını sürdürmekte olup,Teknik Servisin önemini çok iyi bilen, satıs öncesi ve sonrası müsterilerine verecegi güvenin ve avantajın bilincinde olan bir firmadır.
 
Firmamız Medikal Sektörde Üretimin ve üretim sonrası Teknik Servisin Öneminin gün geçtikçe daha iyi anlasıldıgı þu günlerde kendi içerisinde donanım ve ekipman konusunda yapılandırmasını tamamlamyıp.Kendini teknolojinin gerisinde kalmaktan korumus ve korumaya devam edecektir, Güçlü bir Teknik Servise sahip olmanın avantajlarını müsterileriyle paylasmanın sevinci ve kıvancı içerisindedir.
 
Teknik servis konusunda bir çok cihazın firmamız Elektronik Laboratuarında donanım ve yazılım konusundaki problemleri, güçlü deneyimli ve tecrübeli ekibimiz tarafından en kısa zamanda çözüme ulastırabilmektedir.Bunun yanında elektronik kart tamiri departmanımızda bulunmakta olup,daha önceden arızalı olarak tesbit edilmis elektronik kartlar (PCB) bünyemizde bulunan etkili ekipman ve donanımla tecrübeli ellerde çalısır duruma getirilebilmektedir.Bütün bunların yanında özel proje bazında çalısma yapan firmamız, Fizik tedavi konusundada degisik kalemlerde cihaz ve aksesuar imalat çalsmalarını sürdürmektedir.Firmamız ürettigi ürünlerde kaliteyi kullanıyor ve estetigi hep ön planda düsünmüs, Müþterilerine en iyiyi en güzeli ve en kaliteliyi sunmanın gururunu tasımıs ve tasımaktadır. Firmamız sektörde hizmeti genis bir yelpazeye yayarak sadece hastanelere Doktorlara degil Medikal firmalarada bu hizmeti sunmaktadır.

orcan-tibbi-cihazlar_50f54a9097753

kesin-mumessillik-ve-dis-ticaret_507d510a81dbd

tuttnauer-logo.jpg

tek-bal-tibbi-istanbul.jpg

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s